Fiberroad Technology Co., Limited

Διακόπτης Unmanaged 8x10/100Base-TX + 2x1000Base-FX SFP/8xPoE σημείου εισόδου Ethernet Gigabit

Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:Shenzhen, Κίνα
Μάρκα:Fiberroad
Πιστοποίηση:CE FCC
Αριθμό μοντέλου:FR-5N3208P
Πληρωμής & Αποστολής Όροι
Ποσότητα παραγγελίας min:1pcs
Τιμή:Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες:Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης:2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής:Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς:5000PCS/μήνα
περιγραφή
Όνομα Προϊόντος:Διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet ινών
Connector:SC/ST/FC/LC
Ποσοστό FX/TX στοιχείων:1000Base-SX/LX, 10/100Base-τ
Έλεγχος ροής:Πλήρης - διπλός, ημιαμφίδρομος
μήκος κύματος:850nm/1310nm/1550nm
θερμοκρασία:-10 ° ~ 70 ° γ
Διακόπτης Unmanaged 8x10/100Base-TX + 2x1000Base-FX SFP/8xPoE σημείου εισόδου Ethernet Gigabit FR-5N3208P με τον 8-λιμένα 10/100Base-TX και τον 2-λιμένα 1000Base-FX γρήγορο SFP που παρέχουν η σταθερή και αξιόπι...
Περιγραφή προϊόντων >
Περισσότεροι 

POE Switch

Μας καλέστε
Προμηθευτής επαφών
Γλώσσα αλλαγής