Fiberroad Technology Co., Limited

Γρήγορος βιομηχανικός διακόπτης Unmanaged 4x10/100Base-TX + 1x100Base-FX SFP Ethernet

Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:Shenzhen, Κίνα
Μάρκα:Fiberroad
Πιστοποίηση:CE FCC
Αριθμό μοντέλου:FR-9N1104
Πληρωμής & Αποστολής Όροι
Ποσότητα παραγγελίας min:1pcs
Τιμή:Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες:Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης:2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής:Μ / Τ, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς:5000PCS/μήνα
περιγραφή
Όνομα Προϊόντος:Διακόπτης Ethernet ινών Industirial
Ποσοστό FX/TX στοιχείων::1000 βάση-SX/LX 10/100/1000 βάση-τ
Έλεγχος ροής::Πλήρης - διπλός, ημιαμφίδρομος
Μήκος κύματος::850nm/1310nm/1550nm
θερμοκρασία:-40 ° ~ 75 ° γ
Τύπος προστασίας:Προστασία δαχτυλιδιών Ethernet και γρήγορη αποκατάσταση
Γρήγορος διακόπτης Ethernet, Unmanaged, 4x10/100Base-TX + 1x100Base-FX SFP FR-9N1104 είναι μια βιομηχανική δύναμη νέας γενιάς πάνω διοικούμενο στο Ethernet διακόπτη με τον 4-λιμένα 10/100Base-TX και τον 1-λιμέν...
Περιγραφή προϊόντων >
Περισσότεροι 

Βιομηχανικός διακόπτης

Μας καλέστε
Προμηθευτής επαφών
Γλώσσα αλλαγής